O firmie

TRANSFER Spółka z o.o. to firma założona przez Biegłego Rewidenta, działająca na rynku 1994 roku, dewizą naszej firmy jest jakość i terminowość świadczonych usług. Oferujemy profesjonalne usługi audytorskie i księgowe.

Uchwałą nr 132/63/95 Krajowej Rady Biegłych Rewidentów z dnia 21 listopada 1995 roku „TRANSFER” jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych m pod numerem 1008.

Zarząd Spółki „TRANSFER” pełnią osoby z dużym doświadczeniem zawodowym zdobywanym w trakcie pełnienia stanowisk związanych z rachunkowością i finansami.

Spółka reprezentowana jest przez biegłego rewidentów Stefanię Sobiech jako Prezesa Zarządu Spółki, wpisana na listę Krajowej Izby Biegłych Rewidentów pod numerem 7939.

Spółka w swojej wieloletniej działalności audytorskiej zdobyła zaufanie na rynku usług tak księgowych jak i audytorskich co wiąże się z ciągłym rozszerzaniem działalności o nowych klientów.

Dzięki współpracy z renomowanymi klientami zagranicznymi i krajowymi zdobyliśmy doświadczenie w prowadzeniu ksiąg, sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz prowadzeniu audytu.

Współpracujemy z innymi uprawnionymi podmiotami, doradcami podatkowymi i osobami prowadzącymi działalność gospodarczą wykonując audyty oraz usługi poświadczające.

Nasza Spółka świadczy również usługi księgowe dla podmiotów gospodarczych działających we wszystkich gałęziach gospodarki. Spółka zajmuje się usługowym prowadzeniem ksiąg rachunkowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji podatku zryczałtowanego, rozliczaniem podatków w formie karty podatkowej, rozliczaniem podatku VAT, rozliczeniami z ZUS, sprawozdawczością dla GUS, usługami związanymi z obsługą kadrowo – płacową pracowników, ewidencja środków trwałych.

Nasza Spółka wykonuje również ekspertyzy i opinie ekonomiczno- finansowe, doradzając klientom poprzez udzielanie porad, wyjaśnień i opinii w zakresie zobowiązań podatkowych, poprzez występowanie w imieniu podatnika przed organami podatkowymi.

Dbamy o wyposażenie Firmy w wysokiej jakości oprogramowanie, sprzęt komputerowy i biurowy co zapewnia wysoką jakość usług.

Troszczymy się o to, aby oferta naszych usług była interesująca. Sukcesywnie poszerzamy wiedzę, podnosimy kwalifikacje i przygotowanie zawodowe naszej kadry, zapewniając korzystne ceny na oferowane usługi.

Serdecznie dziękujemy za współpracę i zaufanie jakim obdarzacie Państwo naszą Spółkę oraz serdecznie zapraszamy do współpracy. Życzymy wielu sukcesów i podejmowania właściwych decyzji w czym na pewno pomogą Biegł Rewident oraz pracownicy Spółki.